Consultant artistic - vorbitor de limba rusa

Art Georgies - Gallery, tea&coffee

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:

*** Comunicarea se va desfasura atat in limba rusa, cat si in limba romana.

Ofera consultanta cu privire la lucrari;
Se ocupa de promovarea online a produselor ;
Preia comenzi de la clienti pentru executia la comanda a lucrarilor (tablouri realizate in tehnica mozaicului sau sticla pictata fuzionata, obiecte decorative pentru locuinte si spatii diverse);
Creeaza baze de date cu clienti sau cu potentiali clienti;
Mentine legatura cu clientii existenti in baza de date.

CERINTE

Cunoasterea LIMBII RUSE (cerinta obligatorie):

- Cunoasterea terminologiei din domeniul vanzarilor - in limba rusa;
- Intocmirea/traducerea textelor comerciale in limba rusa;
- Traducerea si redactarea/intocmirea corespondentei comerciale.
- Participa la intalnirile cu partenerii externi, vorbitori de limba rusa.

Studii universitare finalizate ;
Experienta in vanzari - avantaj;
Cunostinte avansate: Phothoshop, Corel Draw - avantaj.

Permis categoria B (disponibilitate pentru deplasari);

Atitudine profesionala fata de persoanele cu care intra in contact;
Abilitati de comunicare, relationare si negociere;

BENEFICII OFERITE

OFERIM:

Traininguri in-house, specializate (vanzari, marketing, arta, design),
Mediu de lucru elegant, intr-o atmosfera relaxata si prietenoasa,
Ocazia de a intra in contact cu persoane pasionate de arta, de frumos,
Posibilitatea de a organiza si participa la vernisaje nationale si internationale.

Art Georgies este cel mai puternic brand românesc din sectorul artei mozaicurilor si a vitraliilor, fiind un brand apreciat atat la nivel national cat si international.
Art Georgies a brevetat materiale noi, inedite, obtinând medalii de aur la saloanele de inventică de la Bruxelles, Moscova, Geneva și Iași.

Detalii puteti afla accesand pagina noastra web: www.artgeorgies.ro