Consilier vanzari telefonice

S.C. BETAROM S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- se implica activ in atragerea de noi clienti si dezvoltarea continua a portofoliului
- mentine in mod profesionist relatiile cu clientii
- in urma identificarii tendintelor pietii face propuneri referitoare la strategiile de dezvoltare ale firmei.

CERINTE

- experienta in munca (cea in vanzari constituie un avantaj)
- nivel avansat de cunoastere a pachetului Microsoft Office
- abilitati de negociere, persuasiune si orientare spre client;
- atitudine constructiva si initiativa;
- capacitate deosebita de relationare si comunicare in cadrul echipei.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial direct proportional cu atingerea obiectivelor, incepand cu 1500 lei;
- instrumente de suport moderne si de impact pentru vanzari;
- posibilitati de dezvoltare profesionala si personala.

Daca iti doresti sa evoluezi intr-o firma in continua dezvoltare, te asteptam cu drag in echipa USI365. :)

Anuntul este valabil pt Iasi.

DESCRIEREA FIRMEI

Cine suntem?

Suntem o echipă tânără și plină de energie, cu peste 12 ani de experiență în domeniul vânzărilor. Echipa USI365 oferă o gamă variată de uși și produse din domeniul ușilor, ideale pentru toate tipurile de interioare: case, apartamente, hoteluri, pensiuni, restaurante, cat si usi antifoc.