Consilier vanzari - showroom

S.C. BETAROM S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere / responsabilitati job*

Prezentarea produselor la clientii ce vin in showroom;
Mentinerea relatiei cu acestia pana la momentul achizitiei;
Vanzarea produselor.

CERINTE

Ce așteptari avem de la colega noastră?

Să ne reprezinte cu încredere și profesionalism;
Să știe să vorbească frumos și să scrie corect. Să fie o persoana educată;
Să fie organizată, responsabilă și atentă la detalii;
Să fie perseverenta și să nu renunțe până nu gasește soluția potrivită pentru clienții noștri;
Facultatea nu este obligatorie, dar cei șapte ani de acasă – da;
Să fie o persoana cu coloană vertebrală;
Să dea 100% în tot ceea ce face!

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial fix + comision din vanzari
Bonusuri de performanta;

Anuntul este valabil pt Iasi.

DESCRIEREA FIRMEI

Cine suntem?

Suntem o echipă tânără și plină de energie, cu peste 12 ani de experiență în domeniul vânzărilor. Echipa USI365 oferă o gamă variată de uși și produse din domeniul ușilor, ideale pentru toate tipurile de interioare: case, apartamente, hoteluri, pensiuni, restaurante, cat si usi antifoc.