Consilier vanzari insula in Carrefour Felicia

SC DUNAREA T SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intampinarea clientilor
- Consilierea clientilor prin realizarea de recomandari individualizate
- Vanzare catre client a produselor si incasarea banilor
- Lucrul cu casa de marcat
- Ambalare cadouri
- Aranjarea marfurilor pe raft
- Mentinerea curateniei la locul de munca.
- Respectarea programului de lucru si a regulilor companiei

CERINTE

- CV cu foto recent
- Cautam o persoana cu / fara experienta
- Persoana politicoasa, amabila, zambitoare, punctuala si comunicativa
- Studii medii
- Experienta in domeniu constituie un avantaj
- Seriozitate pentru o colaborare pe termen lung

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix si bonus din vanzari ( se discuta in cadrul interviului)
- Contract de munca
- Loc de munca stabil
- Program pe ture 6h/zi
- Locatie in centru comercial
- Mediu de lucru placut
- Perioada de training, acomodare

Magazin de decoratiuni interioare ce pune la dispozitia clientilor o gama variata de produse printre care se numara obiecte mici de mobilier, tablouri, obiecte din sticla, portelan, ceramica, accesorii pentru casa, lampi, textile, perne, obiecte de decor, cadouri, suveniruri, flori decorative.