Consilier vanzari Insula Cadouri si Decoratiuni

Decoronline

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam personal pentru Insula Cadouri si Decoratiuni situata in Centrul Comercial Carrefour Felicia Iasi
Responsabilitati:
- Intampinarea clientilor
- Consilierea clientilor in vederea alegerii celei mai bune solutii
- Vanzare catre client a produselor si incasarea banilor
- Lucrul cu casa de marcat
- Respectarea programului de lucru si a regulilor companiei
- Contract de munca pe 8 h
- Program pe ture 6h/zi sau 12/24
- Mediu de lucru placut
- Acordare concedii de odihna sau libere platite
- Perioada de training, acomodare

CERINTE

- Cautam o persoana cu / fara experienta. (avantaj absolvent 2017)
- Seriozitate pentru o colaborare pe termen lung
- Zambitoare si comunicativa

BENEFICII OFERITE

- Salariu + bonus din vanzari, procent. ( se discuta in cadrul interviului)
- Bonusuri acordate in functie de performanta
-Plata orelor suplimentare daca este cazul ( in luna decembrie)
- Reduceri si beneficii la achizitionarea de produse ale firmei

Magazin de decoratiuni interioare ce pune la dispozitia clientilor o gama variata de produse printre care se numara obiecte mici de mobilier, tablouri, obiecte din sticla, portelan, ceramica, accesorii pentru casa, lampi, textile, perne, obiecte de decor, cadouri, suveniruri, flori decorative. Activam in Iasi cu 2 magazine, si un magazin online.