Consilier vanzari

S.C. BETAROM S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

1.monitorizeaza piata si identifica tendintele de dezvoltare ale acesteia;
2.se implica activ in atragerea de noi clienti si dezvoltarea continua a portofoliului;
3.identifica asteptarile clientilor si se ocupa cu responsabilitate de administrarea comenzilor;
4.stabileste si mentine in mod profesionist relatiile cu clientii si partenerii firmei (furnizori, firme de transport, montatori);
5.se preocupa de rezolvarea comenzilor in toate etapele acestora;
7.se implica activ in atingerea obiectivelor lunare si trimestriale;
8.trateaza cu responsabilitate toate sarcinile de serviciu;
9.in urma identificarii tendintelor pietii face propuneri referitoare la strategiile de dezvoltare ale firmei.

CERINTE

1.studii superioare;
2.experienta in munca (cea in vanzari constituie un avantaj);
3.nivel avansat de cunoastere a pachetului Microsoft Office;
4.abilitati de negociere, persuasiune si orientare spre client;
5.atitudine constructiva si initiativa;
6.capacitate deosebita de relationare si comunicare in cadrul echipei.

BENEFICII OFERITE

1. pachet salarial direct proportional cu atingerea obiectivelor, incepand cu 2500 lei;
2. un mediu de lucru profesionist;
3. instrumente de suport moderne si de impact pentru vanzari;
4. posibilitati de dezvoltare profesionala si personala.

Daca iti doresti sa evoluezi intr-o firma in continua dezvoltare, te asteptam cu drag in echipa USI365. :)

Compania BETAROM cunoscuta sub 2 marci de prestigiu – “Depozit de Usi” si “Usi365” este lider pe piata din Romania in furnizarea si distributia sistemelor de inchidere a cladirilor.