Consilieră Vânzări Optică Medicală

GRANDE OPTIQUE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-promoveaza serviciile si produsele companiei
-realizarea target-ului de vanzari alocat
-dezvolta relatia cu clientii existenti
-implementeaza si dezvolta politica de vanzari a companiei
-invata si dezvolta permanent foarte bune cunostiinte in domeniul opticii
-participa direct la marirea portofoliului de clienti si a vanzarilor companiei

CERINTE

-studii superioare finalizate
-experienta in vanzari constituie un avantaj
-cunostinte operare PC
-profesionalism
-abilitati foarte bune de comunicare
-identifica si intelege usor necesitatile clientilor
-abilitati de analiza si planificare
-persoana dinamica dispusa la perfectionare continua
-spirit de initiativa, orientare catre clienti
-spirit de echipa, muncitor, rezistent la stres

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant (salariu fix + comision din vanzari)
-program de pregatire tehnici de vanzare, negociere, management
-conditii de lucru placute
-posibilitatea de afirmare si dezvoltarea unei cariere alaturi de o echipa profesionista

DESCRIEREA FIRMEI

Optica Medicala