consilier financiar bancar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ai experienţă în domeniul vânzărilor?
Îţi place să lucrezi independent?
Vino alături de noi!
Împreună construim o echipă de elită, alături de cei mai performanţi specialişti în economisirea şi creditarea pentru domeniului locativ.

Şansa este a TA, aplică ACUM pentru a deveni membru al reţelei noastre de vânzări directe şi de a obţine venituri suplimentare în calitate de Consilier Financiar (part-time/full-time, )
Produsele de economisire- creditare oferite de banca sunt o varianta profitabila si sigura de a economisi bani si de a beneficia de un credit cu costuri reduse in domeniul locativ.

Banca angajeaza in cadrul Fortei de Vanzari Directe, colaboratori cu statut PFI/PFA/SRL, in regim full time/ part time, pe pozitia: consilieri financiari
Pot veni alaturi de noi si profesori, doctori, bugetari chiar si pensionari care vor un castig suplimentar.

CERINTE

Ce face un consilier financiar:

-promoveaza produsele bancare
-identifica clientii potentiali
-incheie contracte de economisire-creditare in domeniul locativ

Daca esti o persoana:
• Dornica sa-si cladeasca o cariera financiar-bancara,
• Organizata si orientata catre rezultate,
• Cu foarte bune abilitati de comunicare,

te invitam sa vii alaturi de noi si sa ne convingi ca TU meriti postul

BENEFICII OFERITE

• Venituri motivante
• Dezvoltare personala si evolutie in cariera
• Mediu de lucru profesionist
• Program flexibil
• Apartenenta la un brand recunoscut pentru calitate si seriozitate.