Responsabili relatii cu clienti pentru companie straina funizor de servicii business

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabili relatii cu clienti pentru companie straina funizor de servicii business, in Iasi, si separat in Bacau.

CERINTE

Profil candidat:
- studii: liceul absolvit, sau facultate in curs, sau absolvent facultate;
- obligatoriu cunostinte avansate de limba franceza;
- cunoasterea a inca o limba straina este un mare plus;
- Cunostinte bune in lucrul cu aplicatiile MS Office - in special Excel;
- Capacitate de atentie la detalii si usurinta in lucrul cu cifrele;
- Bune abilitati de comunicare;
- Orientare catre client;

BENEFICII OFERITE

Oferta:
- pachet salarial atractiv + bonusuri pentru performanta;
- training periodic
- lucru la proiecte variate si dinamice in cadrul carora va puteti perfectiona cunostintele si dezvolta noi abilitati
- perfectionare profesionala continua prin lucrul efectiv alaturi de o echipa de profesionisti