Cautam Webdesigner

Iasi WEbdesign

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o persoana tanara, dinamica, cu spirit creativ, cu experienta in design. Candidatul ideal trebuie sa fie deschis la noi provocari, comunicativ..
Dezvoltare de aplicatii WEB utilizand jQuery, JavaScript, CSS, Bootstrap, analiza, documentare si testare interna

CERINTE

Cunostinte de HTML/CSS , Photoshop
Experienta JavaScript, jQuery, HTML, CSS,
Experienta in lucrul cu Web Services
Cunostinte de limba engleza
Capacitate crescuta de analiza si sinteza, de a asimila cunostinte noi.
Candidatul ideal trebuie sa fie capabil sa respecte termenele stabilite impreuna- atent la detalii si responsabil.
Job-ul este: full time la birou.
Asteptam cv-ul dumneavoastra!
Plata avantajoasa. Se ofera oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara si entuziasta.
Te rugam sa adaugi si portofoliul cu proiectele realizate. Mult succes!

Oferim servicii profesionale de web design & programare web (creare pagini web statice sau dinamice). Suntem o echipa tanara orientata pe realizarea site-urilor si aplicatiilor web, capabila sa va puna in valoare serviciile si produsele dumneavoastra.