CASIERA LUCRATOR COMERCIAL

arcom grup srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Market alimentar are disponibil doua posturi de casiera lucrator comercial
Postul necesita studii medii si abilitati multiple.
Norma de casier are ca cerinte lucrul cu casa de marcat,emitere de bon fiscal,aptitudini de a lucra cu clientul final (politete,bun simt,caracter serviabil) precum si intocmirea documentelor ce tin numerar si casa de marcat.
Norma de lucrator comercial are ca cerinte , expunerea de produse,verificarea termenelor de valabilitate,emitere de comenzi catre furnizori precum si alte responsabilitati(pastrarea curateniei , eliminarea de la raft a produselor cu termen redus etc.)

Salarizarea se va efectua in baza experientei , a implicarii angajatului in rezolvarea cu succes a sarcinilor de servici precum si evidentierea meritelor prin bonusare

Mediul de lucru are la baza efectuarea programului la lumina de tip neon, umiditatate normala, temperaturi normale de lucru pe toata perioada anului,lucrul in picioare precum si ridicarea de greutati(cutii,baxuri,saci)
Daca doresti sa te alaturi si vrei un servici cu norma intreaga,stabil si pe perioada nedeterminata te rugam sa atasezi un cv , precum si o scrisoare de motivatie.In cazul in care aveti si referinte de la fosti angajatori va rugam sa le specificati

Asteptam cu interes sa fim contactati!

CERINTE

-experienta minima in comert.
- onestitate,cinste,respect fata de clienti si colegi.

retea market alimentar.vanzari produse alimentare si nealimentare