bucatari, ospatari, barmani

American College Bar

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal

- o persoana cu atitudine pozitiva,
- atent la cerintele clientilor,
- profesionalism in ceea ce priveste multumirea clientului
- responsabil, serios, punctual
-reale abiltati de comunicare, spirit de echipa

CERINTE

Angajam barmani, ospatari si bucatari, ce presupune fiecare pozitie se va discuta la interviu.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
-pachet salarial atractiv ce doar de tine depinde cat de repede se va dubla ... (chiar sunt reale posibilitati in acest sens ) ;
- oportunitati de promovare ;
- mediu de lucru modern si profesionist orientat spre performanta ;
- doar colegi colege tinere sau cu un spirit tanar si energic ce te vor incuraja spre o energie pozitiva ;
- bonusuri pentru implicare activa in vederea atingerii obiectivelor firmei ;

De inspiratie americana, College Bar situat in Copou, chiar langa Universitatea Alexandru Ioan Cuza, este locul unde studentii isi petrec diminetile savurand aroma celei mai bune cafele din oras, unde pot ''infuleca'' un pranz ca la mama acasa si in acelasi timp unde petrecerile de seara sunt de neuitat.