Bucatar Sef , Iasi - 2000 euro - Restaurant cu specific international

G&G Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job 10.255 - Executive Chef, Restaurant Fine Dining, Iasi, 2000 Euro / luna + apartament , ELITE HOSPITALITY JOBS Romania – G&G Recruitment –

DETALII JOB: Head Chef / Executive Chef, Restaurant Fine Dining, Iasi, salariu 2000 euro, contract perioada nedeterminata , data start 25 – 30 Iulie 2015 ; alte beneficii: apartament asigurat

ROL: schimbare meniu la sezon, coordonare si supervizare echipa de 14 bucatari

CERINTE:
Experienta de minim 2-3 ani intr-un post similar , de preferat intr-un restaurant de fine dining/ gourmet cu bucatarie internationala

CERINTE

Recrutam un bucatar pasionat, creativ, cu excelente abilitati de leader si trainer, cu initiativa si spirit antreprenorial, bun organizator si gestionar al resurselor si bugetelor.

CUNOSTINTE DESPRE : Administrare și management - Cunoașterea principiilor de management implicate în planificarea strategică, alocarea resurselor, training de resurse umane, tehnica de conducere, metodele de producție, precum și coordonarea de oameni și resurse.

G&G RECRUITMENT – ELITE HOSPITALITY RECRUITMENT – www.ihrc.ro
OVER 14 YEARS EXPERIENCE IN: RECRUITMENT – SELECTION – CONSULTANCY – EMPLOYMENT AGENCY-HOTEL OPENINGS – IMMIGRATION – STAFF FOR EVENTS & OUTSOURCE STAFF – OVERSEAS RECRUITMENT – HEAD HUNTING – CHEFS JOBS
PERM - INTERN - TEMP JOBS IN ROMANIA-UK- IRELAND – JERSEY ISLAND – USA – GREECE