BROKER IMOBILIAR

Fidelia Casa

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intrând în echipa noastră va trebui să identifici și să rezolvi problemele imobiliare ale clienților FideliaCasa.

Cum vei face asta? Simplu : vei fi învățat, ajutat și va trebui să muncești.

resurse.umane@fideliacasa.ro

Vei avea, ca suport, tot ce îți dorești ca să poți face performanță:
- suportul celui mai important brand din domeniul imobiliar din zona Moldova;
- 5 puncte de lucru în care să-ți inviți clienții pentru consiliere;
- logistică (mașină, telefon, laptop)
- programe de instruire, planuri de dezvoltare profesională
- marketing și publicitate la un înalt nivel de calitate
- remunerație în funcție de performanță
- evaluări periodice și beneficii suplimentare în funcție de performanțele individuale;

CERINTE

Candidatul ideal

Ești entuziast și îți place să lucrezi cu și pentru oameni?
Ești o persoană dinamică dar și organizată?
Ești de părere că talentul fără muncă nu are cum să dea rezultate mărețe?
Ești de acord cu părerea conform căreia ”Singuri suntem doar o picătură, împreună putem fi un ocean?”
Te adaptezi repede la schimbări și consideri că ele sunt o ”permanență” de care trebuie să ținem cont?
Ești ”prieten” cu calculatorul și noile tehnologii fără a fi obsedat de ele?
Ai carnet de conducere ?
Te mândrești cu o ”poveste de succes”?
Crezi în tine?
Crezi în NOI?

Atunci alătură-te echipei FideliaCasa!!!

DESCRIEREA FIRMEI

De ce Fidelia Casa?

Pentru că îți oferim SIGURANȚĂ : suntem de 14 ani pe piața imobiliară ieșeană și funcționăm în 5 puncte de lucru.
Pentru că îți oferim un MEDIU PROFESIONIST de lucru, bine organizat și cu o structură organizațională bine definită.
Pentru că există LOGISTICĂ și condiții de muncă propice pentru a-ți face jobul la cele mai înalte standarde și la maximum de performanță.
Pentru că ți se oferă suport de TRAINING permanent, atât în echipă cât și personalizat.
Pentru că îți oferim șansa de a te dezvolta, de a urca pe TREPTE DE CARIERĂ, atât ca și om de vânzări cât și în management.
Pentru că știm să răsplătim corespunzător munca, implicarea și rezultatele.
Pentru ca știm să ne distrăm și să ne bucurăm .
Pentru ca ești bun și vrei să lucrezi pentru cei mai buni!

Iată câteva motive pentru a te alătura echipei noastre. Poate fi unul dintre cei mai importanți pași din viata ta!

Alatură-te celor mai buni!