autobip.ro angajeaza reprezentant vanzari

NH Online SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

autobip.ro - magazin online de piese auto si accesorii
Angajeaza reprezentant vanzari piese auto pentru magazinul online
Responsabilitati operator comenzi online si magazin:
- procesare pe calculator a comenzilor primite online sau prin telefon
- identificarea nevoilor clientilor si oferirea celor mai potrivite solutii;
- urmareste cresterea vanzarilor.
- verificarea produselor dintr-o comanda
- efectuarea disponibilitatii produselor dintr-o comanda
trimiterea comenzii catre furnizori
urmareste corectitudinea introducerii listelor de preturi

CERINTE

Cerinte:
-minim studii medii cu diploma de bacalaureat sau studii superioare
-cunoasterea programelor si platformelor de la furnizorii traditionali de piese auto
-cunoasterea si operarea programelor si platformelor de identificare e pieselor

CV-uri: nhonline2016@gmail.com , ioanabodron@yahoo.com

DESCRIEREA FIRMEI

Companie cu o vasta experienta in domeniul online-ului.
0786442566