Asistent Vanzari - Nr. posturi: 1

JOB CONSULTING S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati frecvente:
- Mentinerea relatiilor cu clientii,
- Urmarire comenzi clienti,
- Corespondenta prin E-mail, telefon,
- Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti, comenzi catre furnizori,
- Urmarirea rotatiilor pe produs si client/furnizor si informarea asupra oricaror probleme aparute in timp util : articole necomandate, suprastoc, defectiuni .ale produselor;
- Situatii statistice produse

Responsabilitati periodice:
- Inventar

Natura postului:

Activitate de birou in proportie de: 100 %
Activitate de teren in proportie de: - Pe parcurs
Necesitate deplasare: - In tara si strainatate.
Programul de lucru:
Luni – Vineri 8.30-17.30 Pauza 1 ora.

CERINTE

Domiciliul: - Iasi
Experienta:
In domeniul Vanzarilor

Colateral cu acest domeniu: - Relatii cu clienti

Studii: - Medii sau Superioare (preferabil de specialitate)
Limbi straine:
- Limba Engleza la nivel avansat Scris – Vorbit sau
- Limba Franceza la nivel avansat Scris - Vorbit
- Permis de conducere: - Categ. B cu experienta in condus reprezinta un avantaj.
- Profilul de personalitate – descriere: Dinamic, Deschis la nou, Corectitudine
- Cunostinte operare PC: Excel, Word , Outlook expres.

BENEFICII OFERITE

Remuneratia: - Aproximativ 600 RON
- Se acorda de la inceput: - Se negociaza in functie de experienta.
- Se acorda pe parcurs: - Bonus / Target Din vanzari
Eventuale bonusuri: - In functie de realizari si implicare
Alte beneficii: Masina: [X] - Se acorda pe parcurs Telefon: [X] Altele: - Stagii de formare in strainatate la furnizori in functie de implicare / interes si de Limba straina Cunoscuta.
- Participarea la targuri interne si internationale de profil.
Posibilitati de promovare

SELECTIE SI PLASARE DE PERSONAL, Administrare de Personal, Gloomer H.R. - Soft de resurse umane.