Asistent salarizare cu limba franceza

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca ai:
- cunostinte de limba franceza (nivel mediu – avansat) ;
- abilitati in lucrul cu cifrele ;
- bune abilitati de comunicare si relationare ;
- capacitate de asimilare a informatiilor ;
Si
- bune abilitati de lucru pe calculator (Microsoft Office) ;
- disponibilitatea unui program de formare de 3 - 6 luni ;
- esti responsabil/a si atent/a la detalii ;
- capacitatea de a lua decizii si de a lucra sub presiunea timpului.

CERINTE

- analizarea dosarul angajatului pentru a stabili situatia acestuia inaintea angajarii;
- verificarea corectitudinii informatiilor referitoare la datele personale ale angajatilor;
- comunicarea prin telefon sau prin e-mail cu sefii de magazin din Franta in vederea verificarii si/sau obtinerii informatiilor necesare pentru realizarea statelor de plata ale salariatilor;
- inregistrarea elementelor variabile ale salariatului (avansuri, prime etc) in programele puse la dispozitie;
- verificarea si editarea statelor de plata, notelor de lichidare si a altor adeverinte specifice;
- stabilirea si verificarea coerentei informatiilor inregistrare in programul de salarizare pus la dispozitie de catre cliet, prin diferite masuri de control.

BENEFICII OFERITE

- program de training 3 – 6 luni in Bucuresti ;
- cursuri de limba franceza ;
- oportunitatea de a lucra intr-o societate competitiva ;
- posibilitati de dezvoltare personala;
- oportunitati de evolutie in cariera in cadrul companiei ;
- pachet salarial si mediu de lucru atractive
Asteptam CV-urile si pe adresa de e-mail icorfu@veo-finances.com