Asistent Marketing

S.C. BETAROM S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatea principala este cea de a controla si de a raspunde de campaniile noastre promotionale (campanii sms, newslettere, articole pe blog, postari pe pagina noastra de facebook, etc.).

CERINTE

Ce așteptări avem de la viitoarea noastră colegă?

1. Să știe să zâmbească, pentru că suntem o echipă tânără și dornică să se bucure de succes;
2. Să știe să comunice și să relaționeze cu colegii. Nu vrem să stricăm atmosfera din firmă!
3. Să fie dispusă să învețe și să citească permanent. Dacă nu învață, nu crește, dacă nu crește, firma stagnează;
4. Să fie organizată și atentă la detalii;
5. Să fie familiarizată cu mediul online si Photoshop-ul;
6. Facultatea nu este obligatorie, dar cei șapte ani de acasă - da!
7. Poate să fie proaspăt absolventă sau chiar studentă. Nu contează vârsta, numai atitudinea și perseverența!
8. Să fie persistentă și să nu renunțe până nu găsește o soluție;
9. Să dea 100% în tot ceea ce face!

BENEFICII OFERITE

Ce oferim noi?

1. Un pachet salarial atractiv;
2. Bonusuri de performanţă;
3. Materiale ajutătoare;
4. Seriozitate (salariul și bonusurile le vei primi fără întârzieri, de fiecare dată)!

Ce trebuie să faci?

Pas 1 – Trimite-ne cv-ul pe adr. de e-mail hr7@usi365.ro
Pas 2 – Pregătește-te pentru interviu

Te așteptăm în echipa noastră!

Compania BETAROM cunoscuta sub 2 marci de prestigiu – “Depozit de Usi” si “Usi365” este lider pe piata din Romania in furnizarea si distributia sistemelor de inchidere a cladirilor.