Asistent Manager

Romtec Austria

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pastrarea contactului echipei de management cu partenerii de afaceri.
- Redactarea diverselor documente necesare bunei desfasurari a activitatii companiei.
- Gestionarea vizitelor si delegatiilor ce survin in urma relatiilor comerciale derulate.
- Intocmirea de rapoarte lunare privind unele aspecte legate de fluxurile operationale.

CERINTE

- Studii superioare finalizate.
- Cunoasterea limbii engleze - nivel avansat.
- Cunoasterea si a altor limbi straine constituie un avantaj (limba germana).
- Cunostinte solide pachet MS Office.
- Capacitate de a gestiona activitati multiple.
- Abilitati de planificare si organizare.
- Dinamism, initiativa, corectitudine, seriozitate.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru placut in cadrul unei echipe tinere, dinamice si profesioniste.
- Pachet salarial motivant corelat cu criteriile de performanta stabilite.
- Oportunitati de dezvoltare profesionala.

DESCRIEREA FIRMEI

Producator produse intretinere auto