ASISTENT MANAGER

SC BODO INVEST SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat;
- preluarea si directionarea apelurilor telefonice, mailurilor si faxurilor;
- primirea vizitatorilor si anuntarea persoanelor de contact din societate;
- asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice;
- preluarea, inregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, indosariere si arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati;
- redactarea corespondentei de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice
- asigurarea transmiterii documentelor prin posta, fax, e-mail
- elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management
- asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei.

CERINTE

- cunostinte bune operare PC MSOffice- WORD, EXCEL, navigare internet;
- limba engleza scris/vorbit;
- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
- capacitatea de concentrare pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
- capacitate de a respecta termene limita;
- atentie catre detalii;
- placere si abilitate de a invata lucruri noi;
- responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv
- Mediu de lucru placut
- Oportunitati de evolutie si dezvoltare profesionala

Bodo Invest este o companie cu capital integral privat specializată în servicii de proiectare, consultanţă şi execuţie în domeniul infrastructurii de transport rutier, al construcţiilor civile şi industriale si al parcurilor eoliene.