ASISTENT FARMACIE - IASI

Relad Pharma

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este disponibil in cadrul depozitului sucursalei Iasi RELAD;

Sarcini principale:
- Isi asuma responsabilitatea pentru buletinele de analiza de la depozit, gestioneaza relatia cu departamentul comercial referitor la aceste buletine de analiza;
- Se implica in sistemul de management al calitatii si in efectuarea instruirilor de specialitate alaturi de farmacistul sef depozit.

CERINTE

- Absolvent studii medii, specialitate farmaceutica, colegiu sanitar postliceal cu specializarea asistent farmacie;
- Persoana cu foarte bune abilitati de comunicare, atenta, meticuloasa, disciplinata, operativa, rezistenta la stres, cu buna capacitate fizica si disponibilitate la program prelungit.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera un mediu de lucru profesionist si dinamic, propice dezvoltarii profesionale.

Companie romaneasca de prestigiu, specializata in importul si distributia produselor farmaceutice.