Asistent/a proiect in Iasi

Eptisa Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Implicare în cadrul proiectului,
- Acordarea de asistenţă directorului de proiect / coordonator-ului de proiect,
- Organizarea activităţii biroului de proiect,

- Gestionarea documentelor şi corespondenţei din proiect,
- Activitaţi legate de traducerea textelor (limba engleză).

Doar candidaţii selectaţi, vor fi contactaţi.

CERINTE

- Absolvent/ă studii superioare,- Obligatoriu cunoştinţe de nivel avansat de limba engleză şi abilităţi de comunicare şi de traducere în/din limba engleză,
- Avantaj cunostiinţe limba spaniola,
- Abilitaţi de operare PC: Pachet Office, Outlook, programe interne,
- Avantaj experienţă anterioară similară dar nu obligatorie.

First Spanish private engineering and consulting group, more than 1,800 permanent employees, providing services in the transport, water infrastructure, civil construction, turn-key solutions, environmental policy, public administration reform and rural development sectors, currently operating in over 20 countries, is looking for suitable candidates to expand its activities in Romania through its subsidiary in Bucharest. Already into the Romanian market since 1996, we are looking for a dynamic and open person, capable of full integration in a multi national company and willingly to work within a team of high level of international and Romanian staff.