Arhitect

SC BODO INVEST SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmire proiecte de arhitectura faze SF,PAC,PT,DDE
Redactare,elaborare documentatii,avize si gestionarea acestora

CERINTE

- Portofoliu de lucrari cu planuri si perspective ale proiectelor
- Cunoasterea legislatiei in vigoare
- Cunoasterea exigentelor de calitate - cerinta esentiala securitate la incendiu
- Cunostinte avansate de utilizare a programelor de proiectare tip Autocad si Arhicad
- Simt al raspunderii ,seriozitate, rezistenta la stres, respectarea termenelor limita

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru placut
- Oportunitati de evolutie si dezvoltare profesionala
- Oportunitatea de a fi implicat in proiecte de dimensiuni importante

Bodo Invest este o companie cu capital integral privat specializată în servicii de proiectare, consultanţă şi execuţie în domeniul infrastructurii de transport rutier, al construcţiilor civile şi industriale si al parcurilor eoliene.