Angajez instructor auto

SIGUR LA VOLAN

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam INSTUCTORI AUTO pentru punctul de lucru din Iasi.

Suntem in crestere continua, de aceea cautam oameni noi, in echipa noastra, pentru postul de instructor auto categoria B si/sau A, C, CE, D, Tr.
Calificare:
- Atestat instuctor auto eliberat de ARR;

Pentru cei care DORESC sa devina instuctori auto pot obtine atestatul la noi, cu un pret redus, urmand a profesa in firma noastra.
Firma ofera:
- un salariu in functie de orele lucrate;
- bonusuri;
- autoturism;
- program la alegere;

Cautam persoane dragute, calme si flexibile.

CERINTE

Atestat instuctor auto eliberat de ARR;

Şcoala de şoferi amatori şi profesionişti “SIGUR LA VOLAN” activează cu profesionalism, seriozitate şi succes în domeniul şcolarizării cursanţilor pentru obţinerea permisului de conducere categoriile AM, A, A1, A2, B, B1, BE, C, CE, D, TR încă din anul 1998.
De asemenea, organizeaza cursuri pentru obtinerea Atestatelor pt.Șoferi.