Angajam personal secretariat

SC ALFA GROUP DESIGN .RO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- realizarea bazelor de date cu potentiali clienti si gestionarea corespondentei cu acestia
- realizarea si sustinerea de prezentari pentru clienti
- redactarea corespondentei cu clientii si furnizorii
- preluarea apelurilor telefonice
- programarea intalnirilor
- organizarea agendei de lucru
- identifica nevoile si asteptarile clientilor, le ofera informatii corect si complet despre produsele si serviciile firmei

CERINTE

Cerinte:
- cunostinte operare calculator nivel peste mediu
- cunostinte limba engleza scris/vorbit.
- negociere, analiza si planificare
- persoana organizata si responsabila.
- foarte bune abilitati de comunicare si abilitati de lucru in echipa.
- capacitate de munca.
- initiativa si spirit organizatoric.
- adaptabiliate la conditii si activitati noi.
-interes pentru perfectionare profesionala.
-are atitudine pozitiva si proactiva orientata spre obtinerea de rezulta

BENEFICII OFERITE

se va negocia la interviu