ANGAJAM CONSILIERI Imobiliari cu / fara experienta

Loial Casa

Job expirat

RESPONSABILITATI

VREI SA TE ALATURI UNUI COLECTIV CU EXPERIENTA, CU PERSPECTIVA SI DORINTA DE AFIRMARE?

Agentia Imobiliara LOIAL CASA ofera 3 posturi vacante pentru functia de " Consilier Imobiliar".

CERINTE

- Persoană activă, pozitivă, dinamică, orientată spre rezultat.
- Bune abilităţi de negociere;
- Să aibă spirit puternic de echipă;
- Initierea, mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii.
- Contactarea clientilor si oferirea de consultanta imobiliara acestora.

BENEFICII OFERITE

- Salarizare motivanta;
- Instruire permanenta in tehnici de vanzare / negociere;
- Mediu profesionist, mijloace moderne de lucru si publicitate, logistica performanta, baze de date de ultima ora.
- Publicitate la tot portofoliul de proprietati, gratuit.
- Telefon mobil, masina, birou propriu.
- Performanta - este recunoscuta si apreciata corespunzator.

Agentia Imobiliara Loial Casa, cu sediul pe Str. Silvestru, nr. 26, Iasi, isi desfasoara activitatea intr-o piata imobiliara in plina dezvoltare, in care ne remarcam prin seriozitate, calitatea serviciilor prestate, determinarea de a intelege si de a raspunde necesitatilor clientilor.