Angajam consilier vanzari, pentru magazin suplimente IASI, Palas Mall

SC NIAGARA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie nationala de distributie produse pentru sportivi, angajam consilier vanzari pentru magazin cu suplimente alimentare pentru sportivi, accesorii si echipamente pentru culturism si fitness.

Magazinul este situat in orasul IASI, in centrul comercial PALAS MALL.

CERINTE

Cunoasterea suplimentelor nutritive reprezinta un avantaj.

CV-urile dvs. trebuie trimise la adresa de email: iasi[at]sportsart.ro

NOTA: Pentru a putea trimite emailul, inlocuiti "[at]" cu semnul "A-rond" (coada de maimuta) !!!

IMPORTANT !!!
Va rugam sa nu trimiteti mesaje pe site, nu raspundem mesajelor scrise pe site, trebuie sa trimiteti CV-ul la adresa de email indicata in anunt! Doar CV-urile trimise prin email, vor fi verificate!
De asemenea, va rugam ca in emailul pe care-l trimiteti, sa specificati postul vizat, deoarece avem disponibile mai multe posturi, in mai multe locatii din tara!