Angajam consilier vanzari

SC DUNAREA T SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:

Cautam oameni veseli, cu spirit de echipa si motivati pentru postul de consultant vanzari decoratiuni interioare pentru insula comerciala in Carrefour Felicia Iasi. Trebuie sa fii o persoana amabila, zambitoare si sa ai rabdare cu clientii care nu se hotarasc foarte rapid.
Daca te regasesti in descriere, atunci te cautam pe tine!
Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Interactionare cu clientii, identificarea nevoilor acestora si propunerea celor mai potrivite solutii;
- Atitudine proactiva in prezentarea si vanzarea produselor, prin cunoasterea excelenta a acestora;
- Promovarea si mentinerea imaginii companiei prin respectarea regulilor de mercanitizare si marketing, afisand o tinuta profesionala si asigurand o curatenie exemplara a magazinului;
- Intocmirea actelor de contabilitate primara, operatiuni cu casa de marcat, precum si alte rapoarte si situatii la cerere.

CERINTE

Cerințe:
• Cautam persoane serioase care doresc sa se angajeze pe termen lung;
• CV cu foto recent;
• Studii medii sau superioare;
• Cu sau fara experienta, constituie avantaj absolventii;
• Disponibilitatea de a lucra in ture 6h/zi sau 12/24
• Aptitudini de comunicare/relationare cu clientii;
• Flexibilitate si spirit de echipa;
• Cunostinte operare PC;
• Initiativa si atitudine pozitiva;
• Atentie la detalii si rezistenta la stres.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

• Salariu fix + comision din vanzari;
• Mariri salariale in functie de performanta;
• Posibilitati de avansare;
• Mediu de lucru placut;
• Echipa in formare;
• Stabilitatea locului de munca;
• Reducere pentru achizitii produse;
• Training gratuit la locul de munca.

Magazin de decoratiuni interioare si cadouri ce pune la dispozitia clientilor o gama variata de produse printre care se numara obiecte mici de mobilier, tablouri, obiecte din sticla, portelan, ceramica, accesorii pentru casa, lampi, textile, perne, obiecte de decor, cadouri, suveniruri, flori decorative.