Angajam Bucatar si Ajutor de Bucatar

CAFE PAPILLON

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca ai experienta, iubesti sa faci mancare si
pasiunea ta e sa ii faci pe ceilalti fericiti prin
mancarurile preparate de tine :) Daca esti un om corect, muncitor,
cu bun simt, deschis la nou, inventiv, bucataria sa fie o bucurie si inca mai crezi in valori demult apuse, te rugam sa trimiti un CV cu POZA la caffeteriacappuccini@yahoo.ro sau vino la Cafe Papillon sa stam de vorba :)

CERINTE

Daca vrei un job stabil, ai bun simt, esti muncitor
vrei sa inveti de la cei mai buni, esti deschis la nou,
inventiv, vrei ca bucataria sa fie o bucurie si sa ii faci pe
ceilalti fericiti prin mancarurile preparate de tine,
trimite un CV cu POZA la caffeteriacappuccini@yahoo.ro
sau vino la Cafe Papillon.

BENEFICII OFERITE

Program flexibil, contract de munca cu toate orele si tot salariul.

Povestea Papillion surprinde o lumă modernă și elegantă, în care bunul gust și rafinamentul sunt la loc de cinste. Cadru relaxant și antrenant, cafeneaua invită la dialog și timp petrecut într-un mediu extrem de plăcut.
Papillion înseamnă mult mai mult decât o cafenea în care serviciile sunt fără cusur, în care mâncarea delicioasă răsfață până și cele mai pretențioase papile gustative, în care muzica îndeamnă la destinere și voie bună, în care ambientul îndepărtează rutina. Este, în egală măsură, locul de întâlnire al celor care apreciază delicatețea, subtilitatea și care recunosc și apreciază calitatea sub toate formele ei.