Angajam agent de turism

S.C SUNAIR CONSULTING S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pregatirea ofertei si a pachetelor turistice conform standardelor agentiei;
- Operarea in sistemele de rezervari hoteliere si emiterea biletelor de avion;
- Prospectarea pietei de profil in vederea optimizarii continue a serviciilor, avand ca scop final realizarea obiectivelor asumate;
- Responsabilitate asupra consecventei informatiilor din site;
- Responsabilitate in prezentarea corecta a informatiilor catre client.

CERINTE

- Persoana calma, sociabila, placuta;
- Cunostinte foarte bune de operare PC (E-mail, Word, Excel);
- Cunostinte cel putin medii de limba engleza (scris, citit, vorbit);
- Seriozitate si dorinta de promovare si asimilare de noi cunostinte in domeniu.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de munca placut, dinamic si motivant;
- Pachet salarial atractiv;
- In functie de realizari se ofera comision din vanzari.

Agentia de turism Book & Travel este o agentie de tip Tour Operator.