Angajăm consilieri vânzări, pentru magazin cu produse pentru fitness, culturism: PITEŞTI

SC NIAGARA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie naţională de distribuţie produse pentru sportivi, angajăm consilieri vânzări pentru magazin cu suplimente alimentare pentru sportivi, accesorii şi echipamente pentru culturism şi fitness.
Magazinul este situat în oraşul PITEŞTI.

CV-urile trebuiesc trimise la adresa de email: jobs[at]suplimente-culturism.ro

ATENȚIE!!! Înlocuiți [at] cu simbolul "A-round" (coadă de maimuță), în caz contrar nu veți putera trimite mesajul prin email!

IMPORTANT !!!
- Vă rugăm să nu trimiteți mesaje pe site, nu răspundem mesajelor scrise pe site, trebuie să trimiteți CV-ul la adresa de email indicată în anunț! Doar CV-urile trimise prin email, vor fi verificate!
De asemenea, vă rugăm ca în emailul pe care-l trimiteţi, să specificaţi postul vizat si localitatea, deoarece avem disponibile mai multe posturi, în mai multe locații din țară!

CERINTE

Cunoaşterea suplimentelor nutritive reprezintă un avantaj.