agenti de teren

intermed best shop

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIEREA COMPANIEI:
Descrierea activitatii:

Activitatea este organizata dupa managementul specific unei societati de promovare si incheiere de vanzari directe. Promovarile si vanzarile directe se organizeaza in pachete promotionale de produse cosmetice si electrocasnice. Se lucreaza doar in teren si doar in echipa, in sistem "din usa in usa" in zone rurale si urbane. Acoperim zona Moldovei si numai.

Compania detine contracte incheiate pe domeniile cosmetice si electrocasnice.

Misiunea noastra:

Sa asiguram, prin intermediul serviciului de marketing direct impreuna cu agentii special pregatiti, modalitatile de folosire corecta ale produselor prin vizitele pe care le facem la domiciliile consumatorilor. Sa satisfacem nevoile consumatorilor cu venituri mici, consumatorilor cu venituri medii si consumatorilor cu venituri mari.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
disponibilitatea de a lucra pe teren sistem din usa in usa

- varsta minima: 18 ani;

- sa fii persona cu bune abilitati de comunicare, de lucru in echipa, serioasa, entuziasta, dinamica, organizata si cu simtul umorului;

- sa fii persoana orientata catre indeplinirea obiectivelor pentru ca vei castiga in functie de performante ;

BENEFICII OFERITE

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- faci parte dintr-o echipa de tineri, avand ocazia sa iti faci noi prieteni si sa iti dezvolti noi abilitati;

- beneficiezi de castiguri motivante pe baza de comisioane si bonusuri;

- iti asiguram pregatire prin training si asistenta din partea unui antrenor cu experienta;

- ai ocazia sa te dezvolti personal si profesional;

- lucrezi intr-un mediu organizat in care se pune accent pe dezvoltarea resurselor umane;

- ai ocazia sa vizitezi numeroase locuri si obiective turistice din romania;

- lucrezi cu produse diverse, unele beneficiind de popularizare prealabila prin reclama TV;

-salarizare foarte atractiva pe masura eforturilor depuse.

DESCRIEREA FIRMEI

diferite activitati comerciale