Agent Vanzari Magazin Haine de Dama

Disca Laura

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consilierea clientilor, identificarea nevoilor si asistarea in alegerea tinutelor;
Finalizarea vanzarilor si incasarea contravalorii produselor;
Participarea la activitati administrative - aprovizionarea de marfa, mentinerea curateniei in magazin;
Promovarea produselor, serviciilor si ofertelor companiei si participarea directa la fidelizarea clientilor - desfasoara activitati de gestionare a marfii : receptie, incasare, retururi, inventare.

Magazinul este situat in Palas Mall, Iasi.

CERINTE

CV CU FOTOGRAFIE OBLIGATORIU
- Cunostinte privind utilizarea PC, casa de marcat, POS;
- Simt estetic dezvoltat, initiativa si flexibilitate;
- Abilitati de comunicare si prezentare;
- Spirit organizatoric si de lucru in echipa;
- Persoana sociabila si optimista.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + comision din vanzare + bonusuri

Laura Galic se poate mandri la ora actuala cu nenumarate realizari.
Tinutele ei sunt purtate de femei din toata tara, dar si din tari precum Qatar, Kuweit, Finlanda si, in special, Statele Unite ale Americii.

Doamnele si domnisoarele care prefera articolele unicat vor gasi o sectiune speciala, cu modele aparte, care urmeaza tendintele actuale.
Creatiile sunt versatile, clientele gasind articole vestimentare pentru orice stil si pentru orice ocazie.
Materialele utilizate sunt din fibra naturala, ceea ce permite ca fiecare produs sa ofere o cambrare perfecta pe corp.

Pentru ca piesele se realizeaza in atelierele proprii, clientele beneficiaza de retusuri si modificari gratuite. Atentia la micile detalii, tiparele folosite si executia ireprosabila recomanda magazinul lauragalic.ro femeilor care vor sa se imbrace altfel. Aici vor putea comanda piese vestimentare personalizate, astfel incat sa raspunda tuturor preferintelor, indiferent de masura purtata.