Agent vanzari B2B - Salariu fix Locatie: Iasi

SC UNIVERSAL DISTRIBUTION SERVICE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
Prospectarea zonei repartizate si dezvoltarea bazei de clienţi - Se lucreza doar cu persoane JURIDICE
Identificarea unor măsuri de creştere a volumului de vânzări şi de fidelizare a clienţilor;
Încheierea de contracte cu clienţii din zona de activitate;
Menţinerea legăturii permanente cu clienţii din zona alocata;
Preluarea şi transmiterea comenzilor
Prezentarea de rapoarte de vanzari catre superiori;
Realizarea lunară a obiectivelor
Alte repsonsabilitati delegate de superiorul ierarhic

Beneficii:

pachet salarial atractiv, format dintr-o parte fixa: 1550 ron
desfasurarea activitatii in cadrul unei echipe tinere, orientate catre performanta profesionala si posibilitatea de dezvoltare a unei cariere in domeniu;
training specializat in domeniu telecomunicatiilor

Descrierea companiei

Companie specializata in domeniul telefoniei mobile.

CERINTE

Experienta pe un post de vanzari -reprezinta un avantaj;
Permis de conducere categoria B – optional
Disponibilitate de muncă pe teren. Program 9:00 - 18:00
Disponibilitate pentru program prelungit;
Cunostinte de tehnici de vânzări, de negociere, operare pc;
Abilitati de comunicare excelente, persoana sociabila, ambitioasa, deschisa la nou,cu putere de convingere, motivat de performanta;
Seriozitate, responsabilitate, corectitudine;
Minim studii medii

BENEFICII OFERITE

Salariu fix : 1550 ron

DESCRIEREA FIRMEI

Telefonie mobila