AGENT VANZARI

S.C. CBS FACILITY S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Menține legătura cu actualii parteneri și prospectează piața în vederea dezvoltării portofoliului de clienți.

CERINTE

Persoană responsabilă, flexibilă, cu abilități reale de negociere și comunicare.

BENEFICII OFERITE

-salar fix+bonus din vânzări;
-mașină de servici;
-telefon;
-laptop.

Compania CBS Facility SRL activeaza pe piata serviciilor de curatenie profesionala civila si industriala din anul 2008. Nu ne limitam doar la oferirea unei game complete de servicii, noi vindem clientilor nostri profesionalism, timp liber si culoare.

Categorii de servicii:
A. Servicii complete de curatenie (salubrizare) pentru centre comerciale;
B. Servicii complete de curatenie (salubrizare) pentru companii industriale;
C. Servicii complete de curatenie (salubrizare) pentru spitale;
D. Servicii de curatenie dupa constructor;
E. Servicii de alpinism utilitar;
F. Curatare HVAC – instalatii climatizare aer;
G. Servicii de amenajare si intretinere spatii verzi.