AGENT TURISM-locatia IASI

Sc Filadelfia Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzarea pachetelor turistice (consilierea clientilor, rezervari de bilete, incasarea si urmarirea platilor);
- Gestionarea unui portofoliu de clienti , dezvoltarea relatiei cu clientii actuali si atragerea de noi clienti.
- Prospectarea pietei de profil in vederea optimizarii continue a serviciilor, avand ca scop final realizarea obiectivelor asumate;
-Participarea la targuri si expozitii de profil
- Atingerea targetului lunar de vanzari

CERINTE

- Studii superioare in domeniul Geografie-Turism si/sau detinator brevet turism sau certificat de specializare agent turism - CONSTITUIE AVANTAJ
- Experienta într-o agentie de turism - CONSTIUTIE AVANTAJ
- Cunoasterea pietei de produse turistice si a particularitatilor acesteia;
- Disponibilitate pentru program flexibil si pentru deplasari;
- Detinerea permisului de conducere categoria B reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
-pachet salarial atractiv
-mediu de lucru dinamic
-participarea la Infotrip-uri periodice
Descrierea firmei
Turism intern si extern
Cv-urile se trimit la adresa recrutarefiladelfia@gmail.com sau pe fax la numarul 0263215599