Agent ofertare

Ciobotaru Ionut- Vlad

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospecteaza piata si identifica clienti persoane juridice pentru servicii de recrutare si selectie a personalului
- prezinta oferta, negociaza si incheie contracte de recrutare
- raporteaza date cu privire la activitatea desfasurata

CERINTE

- experienta in lucrul ca agent
- comunicativa, perseverenta, serioasa
- persoana organizata
- facultate terminata

BENEFICII OFERITE

Lucru flexibil part- time
Contract de agent
Venit consistent, dar variabil in functie de numarul de contracte incheiate
Exemplu: pentru 5 contracte pe luna se pot obtine cel putin 1000 lei brut.
Bonusuri

Intreprinderea îşi propune sa vină în ajutorul persoanelor fizice absolvenţi de studii, sau şomeri ce întâmpină dificultăţi în gasirea unui loc de muncă sau în evoluţia carierei cât şi în sprijinul persoanelor juridice, organizaţii care doresc să angajeze persoane performante în acord cu cerinţele postului; cât şi evaluarea şi motivarea angajaţilor existenţi; şi a celor care au nevoie de consultanţă în domeniul relaţiilor de muncă.