Agent Imobiliar

Uil Casa

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvolta-ti o cariera in imobiliare! Ajuta-ne sa construim viitorul! Alatura-te celei mai puternice si inovative echipe in imobiliare din Iasi si invata sa oferi un serviciu extrem de valoros oamenilor.

Alaturandu-te vei putea obtine:
Castiguri nelimitate
Sa fii propriul tau sef
Sa lucrezi intr-un domeniu de afaceri prietenos
Sa evoluezi ca si om de afaceri
Oportunitati pentru investitii personale

CERINTE

Bune abilitati de comunicare si negociere
Spirit de echipa, motivat de succes
Adaptabil la program prelungit
Prezentabil cu atitudine pozitiva
Cunostinte pc

BENEFICII OFERITE

Traininguri de specialitate
Conditii de lucru moderne si confortabile
Telefon, computer, masina
Prezenta biroului in zona centrala

Din 2010 Uil Casa Imobiliare este unul din principalii furnizori de solutii imobiliare din Iasi. Suntem o echipa de profesionisti hotarati si determinati de a ajuta oamenii in cel mai eficient mod posibil. Specialistii nostri impartasesc aceleasi valori ca si viziunea si visul clientului nostru.