Agent de turism

Rolandia Travel

Job expirat

RESPONSABILITATI

- creeaza oferte personalizate
-creeaza si promoveaza pachetele Rolandia pe segmentul incoming prin intermediul canalelor de promovare puse la dispozitie.
-ofera solutii si alternative adaptate nevoilor clientului.
- ofera asistenta turistica clientilor de pe segmentul business si leisure din tari precum SUA, Marea Britanie, Franta si Germania.

CERINTE

- studii superioare in domeniul turismului
- limba engleza-nivel avansat
- o alta limba de circulatie internationala reprezinta un avantaj
- cunostinte de operare PC
- minim 1 an experienta pe un post similar
- pasionat de turism si calatorii;
- responsabil si entuziast;

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in cadrul interviului
- se adauga comisioane din vanzari pe baza unor criterii de eficienta

Rolandia is tour operator agency. We are developing own packages or through various collaborations, both in the market segments from incoming and outgoing. All the services we are providing are sustained by three major principles:

Customization
Innovation
Professionalism