Agent de turism

Rolandia Travel

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cunoasterea si promovarea pachetelor proprii pe segmentul incoming prin intermediul canalelor de promovare puse la dispozitie.
Ofera solutii si alternative adaptate nevoilor clientului.
Asistenta turistica oferita clientilor din tari precum SUA, Marea Britanie, Franta si Germania.
Emiterea documentelor de calatorie si efectuarea rezervarilor (transport, cazare, masa).
Intocmirea si actualizarea bazei de date cu clientii agentiei.
Rezolvarea in limita atributiilor postului a unor situatii neprevazute sau sensibile.

CERINTE

Experienta in domeniu de minim doi ani;
Absolvent de studii universitare;
Cunoscator a cel putin doua limbi straine (de preferat franceza si germana);
Pasionat de turism si calatorii;
Responsabil si entuziast;
Bun ascultator, deschis spre rezolvarea imediata a problemelor;

BENEFICII OFERITE

Conditii de munca foarte bune, cu sarcini bine stabilite;
Salariu fix plus bonusuri de performanta;
Pregatire continua si evolutie in cariera.

Rolandia is tour operator agency. We are developing own packages or through various collaborations, both in the market segments from incoming and outgoing. All the services we are providing are sustained by three major principles:

Customization
Innovation
Professionalism