Achizitor Echipamente si Materiale Electrice

Quartz Matrix

Job expirat

RESPONSABILITATI

Este responsabil de categoria de echipamente si materiale electrice avand principalele activitati:
• Responsabil de categoria echipamente si materiale electrice
• Administrare portofoliu de furnizori pentru categoria echipamente si materiale electrice
• Negociaza preturile speciale pentru proiecte
• Negociaza preturile la fiecare comanda interna
• Identifica furnizori si negociaza conditii comenciale agreate de companie
• Livreaza informatiile solicitate catre clientul intern pentru produsele de care raspunde – preturi /termene de livrare ,conditii speciale
• Lanseaza si urmareste comenzile primite de la PM si vanzatori in baza dispozitiilor interne si se asigura ca se respecta termenele de livrare si preturile negociate

CERINTE

• Abilitati in negociere
• Aptitudini foarte bune de organizare si planificare a activitatilor
• Capacitatea de a intelege fluxul de activitati intr-o organizatie cu multe proiecte.
• Experienta in domeniul achizitiilor
• O buna cunoastere a materialelor si echipamentelor electrice
• Comunicare, coerenta in exprimare
• Lucru in conditii de stres
• Spirit de echipa
• Respectarea instructiunilor scrise si verbale
• Punctualitate
• Asumarea responsabilitatilor
• Utilizarea calculatorului la nivel

BENEFICII OFERITE

• Salariu motivant
• Posibilitati de evolutie profesionala deosebite, lucrul pe proiecte
• Laptop
• Plan de training si pregatire profesionala, acces la programe de training si documentatie de la cele mai importante companii de pe plan mondial.
• Atmosfera de lucru motivanta, resurse de inalt nivel, plan de cariera si evolutie personala deosebite

De 23 de ani Quartz Matrix dezvolta si furnizeaza o gama larga de servicii si solutii de inginerie ce inglobeaza tehnologie informatica, comunicatii, culegere si procesare de date si aplicatii software personalizate pe nevoile clientilor.
Investim in oameni. Instruirea si certificarea personalului este unul dintre factorii de succes ai companiei si creeaza premisele unei dezvoltari solide si de durata.