Instalator - Relocare Timisoara

S.C. AMAKRON S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam Instalatori pentru partenerul nostru din Timisoara.

CERINTE

Identifica, monteaza, pune in functiune, diagnosticheaza si remediaza toate tipurile de instalatii si utilaje folosite pentru alimentarea cu apa calda/rece, canalizare si stingeri de incendii dar se va ocupa si de instalatiile specifice constructiilor civile si industriale.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant
Tichete de masa
Cazare asigurata
Transport asigurat

DESCRIEREA FIRMEI

AMAKRON - Head Hunting/ Executive Search

Suntem:
• o echipa de OAMENI inimosi si ambitiosi, tintim sus si ne dezvoltam continuu
• prezenti, hiperactivi si perfectionisti
• dedicati in a conecta companiile partenere cu profestionistii din diverse domenii de activitate
• mediatorii procesului de imbunatatire a vietii profesionale a candidatilor nostri

Suntem AMAKRON!

Puteti aplica aici, dar ne gasiti si pe site-ul nostru www.amakron.com unde va puteti inregistra CV-ul in baza de date sau ne puteti contacta la telefon: 0268.420.820. Prin inregistrarea cv-ului sunteti de acord ca Amakron sa prelucreze datele cu caracter personal declarate. Toate informatiile furnizate sunt confidentiale.