Inginer cu specialitatea mecatronica sau electrotechnica in Hunedoara

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-intretinerea si reparatii in domeniul masinilor speciale
-intocmirea documentatiei cu privire la reparatiile si service-ul facut
-activitati in domeniul reparatiilor si servicii clienti
-crearea ofertei pieselor de schimb precum si coordonarea livrarii acestora
-imbunatatirea desfasurarii activitatii si a proceselor de productie impreuna cu departamentele aferente
-disponibilitate la apeluri telefonice (service)
-formare profesionala in domeniul reparatii/intretinere/programare
-siguranta calitatii
-persoana ordata, disciplinata, iubitoare a curateniei

Se ofera un loc de munca stabil, intr-o companie moderna. Se ofera o specializare continua in cele mai noi technologii.

CERINTE

-studii superioare in domeniul electrotehnic sau mecatronic
-de preferinta experienta pe un post similar
-capacitate de a lucra independent, metoda analitica in rezolvarea problemelor
-bune cunostinte de limba engleza scris si vorbit
-persoana rezistenta la efort fizic
-orientare catre satisfacerea cerintelor clientului, spirit de echipa
-disponibil la program de lucru in weekend, program prelungit (flexibil)
-cunostinte bune de programare (Siemens S7, KuKa, KRC, Keyence) constituie avantaj
-sprijin in desfasurarea activitatii de productie, instruirea clientilor si a noilor colegi

BENEFICII OFERITE

- bonusuri de masa
- decontare transport
- diverse alte prime in functie de realizari