Inginer chimist.

ANA Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:

Studii superioare de specialitate;
Cunostinte bune si experienta in urmarirea proceselor chimice din productie;
Cunoasterea proceselor de anodizare a aluminiului reprezinta un avantaj;
Limba italiana la nivel mediu reprezinta un avantaj;
Capacitate buna de organizare, abilitati de relationare.

Descrierea jobului:

Coordonarea proceselor chimice de fabricatie;
Inregistrarea parametrilor de fabricatie;
Participarea in mod activ la modificarea/implementarea de noi tehnologii;
Instruirea personalul cu privire la tehnica de fabricatie, procese, etc.

Oferta:

Pachet salarial motivant;
Oportunitati de promovare.

CERINTE

Cunoasterea proceselor de prelucrare a aluminiului reprezinta un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant

Ana Human Resources s-a fondat în Oradea, în anul 2015, din dorința de a oferi un loc accesibil și specializat de întâlnire a cererii cu oferta de capital uman. Misiunea noastră este de a contribui la creșterea calității muncii în organizațiile din România.

Cu o echipă motivată, pregătită și cu experiență, ne angajăm să vă oferim suport în activitățile de resurse umane prin abordări eficiente și complete.

Valorile care ne însuflețesc sunt:

- Creativitate în găsirea soluțiilor de resurse umane
- Adaptare la specificul fiecărui business
- Dedicare și pasiune

Prețuim capitalul uman și credem în contribuția unică a oamenilor la dezvoltarea organizațiilor, motiv pentru care căutăm cea mai bună potrivire între talentul personal și oportunitățile de angajare.