CONSULTANT VANZARI - in municipiul HUNEDOARA

ZassProteus &CO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consiliaza clientii in scopul identificarii produselor adaptate nevoilor lor
- Informeaza clientii cu privire la noile tehnologii aparute pe piata electrocasnicelor
- Vanzarea produselor electronice si electrocasnice.
- Activitati administrative (mercantizarea marfurilor, curatentie, distribuirea materialelor publicitare etc.)
- efectueaza transport la domiciliu cu masina societatii pentru anumite produse;

CERINTE

- Studii medii / superioare;
- Experienta pe o poziţie similară - constituie avantaj
- Experienţă in vanzări;
- Bune abilităţi de organizare;
- Bune abilităţi de comunicare şi de interrelaţionare;
- Disponibilitate la program prelungit
- Cunostinte operare PC;
-permis de conducere categoria B;

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in cadrul interviului
- se ofera posibilitatea avansarii in companie

Doar candidaţii selecţionaţi vor fi contactaţi!

Companie cu activitate de retail de produse electrocasnice si electronice avand o vechime pe piata de 20 de ani, care comercializeaza o gama larga de produse de marca si completeaza in permanenta gama de servicii oferite clientilor sai.