AREA SALES SUPERVISOR jud.Hunedoara

SC ZAREA SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Indeplinirea obiectivelor valorice si de distributie numerica/ponderata stabilite la nivelul zonei coordonate;
- Implementarea si solutionarea situatiilor cu impact asupra eficientei rezultatelor de vanzari;
- Identificarea oportunitatilor de dezvoltare a relatiilor de parteneriat din cadrul zonei coordonate;
- Organizarea, implementarea si monitorizarea in cadrul zonei coordonate a proiectelor de marketing si trademarketing pentru brand-urile companiei;
- Planificarea si organizarea de activitati, initiative sau proiecte dedicate management-ului partenerilor din cadrul zonei coordonate;
- Colaborare si relatie permanenta de comunicare cu toate departamentele implicate in a asigura partenerilor cel mai bun suport pentru realizarea obiectivelor de vanzare, mercantizare si livrare;
- Respectarea politicilor, procedurile si standardelor profesionale de lucru stabilite la nivelul companiei

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
Competente:
 Leadership
 Negociere
 Planificare si organizare
 Abilitati decizionale
 Gandire analitica si rezolvare de probleme
Atitudine:
 Seriozitate, responsabilitate si implicare
 Initiativa
 Dinamism si flexibilitate
Experienta:
 Absolvent Studii superioare
 Experienta min 3 ani domeniul vanzarii (de preferat in bauturi sau FMCG)
 Cunostinte solide ale caracteristicilor pietei locale
 Cunostinte MS Office + Permis de conducere categoria B
Cautam o persoana cu domiciliul stabil in mun.PLOIESTI
DOAR APLICATIILE CE INDEPLINESC CONDITIILE SOLICITATE VOR FI LUATE IN CONSIDERARE!

DESCRIEREA FIRMEI

Company member of Schloss Wachenheim Group, Germany.
The leading world-wide company on sparkling wines production.