FARMACIST SEF / FARMACIST Farmacia Super-Farm Dancu

FARMACIA SUPER-FARM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Farmacia Super-Farm Dancu-Iasi

Responsabilitati:
- Interactioneaza cu clientul si face recomandari individualizate, in functie de nevoile sale
- Elibereaza retete
- Introduce facturi in gestiune
- Cunoasterea specifilui activitatii desfasurate in activitatea de vanzare in farmacie:receptia marfii, introducere facturi fiscale,NIR-uri,introducerea si operarea retetelor, necesarul farmaciei, efectuarea comenzilor, recomandari pacienti, scheme de tratament, relatia cu casele de asigurari, raportare catre casele de asigurari

CERINTE

- Certificat de Membru al Colegiului
- Cunostinte operare PC;
- Abilitati de comunicare si relationare interpersonala;
- Empatie si orientare spre nevoile pacientilor;
- Abilitati de invatare, initiativa si orientare spre realizarea obiectivelor profesionale
- Experienta in farmacii cu circuit deschis - constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

Oferta, bonusurile si alte beneficii se vor discuta direct in cadrul interviului cu candidatul ce va fi selectionat pentru aceasta

DESCRIEREA FIRMEI

farmacie de circuit deschis