Biolog laborator punct de lucru Spitalul Orasenesc Harsova

SCM MEDSTAR 2000

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuarea analizelor biologice
Efectuarea testelor necesare pentru validarea metodelor de analiza medicala
Elaborarea diferitelor documente de calitate, de specialitate

CERINTE

Studii superioare – licenţiat în biologie
Cunoştinţe teoretice şi practice privind tehnicile clasice şi moderne de analiză de laborator
Cunoştinţe de operare a echipamentelor utilizate în laboratorul de analize medicale
Cunoaşterea limbii engleze/franceze scris,vorbit
Cunostinte IT nivel mediu.

MEDSTAR 2000 este un Centru Medical Privat multidisciplinar in orasul Constanta.
MEDSTAR 2000 ofera servicii de sanatate integrate-consultatii,investigatii de laborator,diagnostic si tratament-in peste 30 de specialitati medicale si chirurgicale.
Dorim in echipa noastra persoane tinere,entuziaste,energice cu moralitate inalta si spirit de echipa.
Oferim un mediu de lucru la standarde internationale ,echipa competitiva,aparatura medicala de ultima generatie.