Mecanic auto

SENRA MOTORS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-stabileste diagnosticul (daca este necesar prin consultare cu superiorul ierarhic) si identifica piesele care necesita inlocuire
-stabileste necesarul de piese de schimb
-realizeaza reparatiile necesare
-anunta superiorul ierarhic in cazul in care se constata si alte probleme decat cele consemnate initial
-prezinta clientului piesele deteriorate si inlocuite
-intocmeste documentele necesare pentru evidentierea lucrarilor efectuate si le preda la timp catre persoanele autorizate
-la finalizarea lucrarii , verifica si semneaza documentele intocmite
-raspunde de calitatea lucrarilor effectuate
-raspunde de efectuarea corecta si la timp a reparatiilor stabilite
-intretine ordinea si curatenia in incinta atelierului
-executa alte sarcini solicitate de superiorul ierarhic sau conducerea companiei
-respecta prevederile din Regulamentul de Ordine Interioara

CERINTE

-studii tehnice specialitate
-experienta in domeniu
-abilitati relationare cu clientii
-carnet conducere categoria B
-persoana serioasa
-etica profesionala
-responsabilitate in activitate
-disponibilitate de deplasare
-disponibilitate program prelungit
-abilitati motorii normale, acuitate auditiva si vizuala foarte buna

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant cu posibilitatea de a obtine un castig comparativ cu cele occident.
Conditii de lucru foarte bune.

Firma localizata intr-o frumoasa zona turistica din Bucovina. Un oras curat si frumos de munte , fara aglomeratia din marile centre urbane , cu locuitori onesti si cinstiti. Facilitati de exceptie pentru petrecerea timpului liber si un trai lipsit de stres.
Asiguram conditii de lucru moderne si beneficii motivante. Toate acestea cu ajutorul unui portofoliu de clienti bogat, castigat in multi ani de activitate sustinuta . Activitatea noastra este caracterizata de calitate , seriozitate si grija fata de clienti.