Work and Travel Grecia PLECARII URGENTE MEGA OFERTE

SC Global Job Experience SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Work And Travel - Grecia Hotel Restaurant
Locurile de munca oferite in cadrul programului Work nd Travel Grecia in hoteluri de 4-5 stele.

CAUTAM URGENT 12 STUDENTE PT. POZITIA DE HOUSEKEEPING IN 3 HOTELURI RENUMITE IN RODOS

4) Ixian Grand Resort*****, Rhodes Island
5) Costa Lindia Resort*****, Rhodes Island
6) Aqua Sol - Sun Palace****, Rhodes Island

POZITII DISPONIBILE

1)Housekeeping
2) Cameriste

CERINTE

Aplicantele trebuie sa fie STUDENTE sau ABSOLVENTE la Universitati private sau de stat.
JOBURI GARANTATE, fara viza, fara riscuri de a pierde bani
- se cere limba engleza cel putin la nivel incepator, constituie avantaj cunoasterea altor limbi si experienta
Limita de varsta: 18-37 de ani

BENEFICII OFERITE

-Salariul oferit va fi de 400-470 euro/luna;
-Program de lucru 5 zile/saptamana, veti avea 2 zile libere /saptmana
-Programul de munca va fi de 8 ore/zi;
-Cazarea este asigurata gratuit de catre angajator in cardul hotelului, in camere de cate 2-3 persoane;
3 mese/zi sunt asigurate gratuit de catre angajator;
-Transportul asigurat de angajator

Societate cu domeniul principal de activitate Selectarea si plasarea fortei de munca cu o bogata experienta in tara, strainatate si cu numerosi parteneri in strainatate.